דלתות כניסה

היא הרמז הראשון לרמת עיצוב הפנים – כרטיס הביקור של ביתך – דלת הכניסה היא למעשה הדרך שלך לייצג כלפי חוץ את האופי, החזון והטעם העיצובי שלך. אם חיפשת דלת כניסה באיכות גבוהה, בקטלוג של דלתות אקספרס ממתינות לך דלתות מעוצבות, הבנויות מחומרי הגלם הטובים ביותר ובאיכות הגימור גבוהה במיוחד.

בעבר, זו הייתה נחשבת פריווילגיה השמורה לאמידים בלבד. כיום, כל בית יכול ליהנות מהרמוניה עיצובית ייחודית ומהתאמת דלת הכניסה לחזון העיצובי של דייריו. לצורך כך, אנו בדלתות אקספרס מעמידים בפניך מגוון רחב של דלתות כניסה מעוצבות.

בקטלוג שלנו ניתן למצוא דלתות שמתאימות לעיצוב כפרי, מודרני, לסגנון הייטק ובצבעים ייחודיים, עם אלמנטים עיצוביים רבים שיכולים להשתלב בכל עיצוב. חלמת תמיד שהדלת שלך תגרום לאפקט וואו לכל מי שמגיע אליה? ראית בסרטים דלתות ענקיות לבתים מדהימים וגם לך יש רצון גם בדלת כזו? כאן החלומות שלך יכולים להתגשם.

יתרונות הדלתות כניסה שלנו

אנו בדלתות אקספרס דוגלים באיכות מעל לכל ואנו לא עושים שום פשרות בהובלת שוק זה לאורך שנים רבות. חומרי הגלם של הדלתות שלנו הם מהמובילים בעולם ואנו מקפידים על הפרטים הגדולים כמו הקטנים ביותר.

הדלתות שלנו עמידות בפני פגעי מזג האוויר הישראלי והן יכולות לעמוד בחמסינים הקשים והשמש היוקדת כמו בשיטפונות של החורף. הדלתות חזקות במיוחד, עמידות בפני שריטות ולאורך השנים ניתן ליהנות מדלתות שנראות חדשות לגמרי. אנו מאפשרים לשלב עיצובים שונים ולהתאים את הדלת לכל אחד ואחת באופן אישי – חלמת על דלת? אנחנו נסייע לך להגשים את החלום.

להתאים את דלת הכניסה לבית שלך

אנו מבצעים התאמה אישית לבתים הן מבחינת צבע והן מבחינת בחירת אלמנטים עיצוביים שונים. לכן כל אחד ואחת שירצו ליהנות מהדלתות האיכותיות שלנו יוכלו לעשות זאת בקלות. אנו מספקים דלתות בגדלים משתנים, עם תוספות של אלמנטים כמו זכוכית צבעונית או שקופה, פרזול וידיות ייחודיות ושימוש בצבעים שונים.

אנו גם מספקים התאמה אישית לפתח הדלת וכל זאת כדי לספק סטנדרט חדש של עיצוב דלתות כניסה. רוצה לשמוע עוד או לברר לגבי דלת ספציפית? נשמח לענות על כל שאלה!

2 מבצעים אדירים לזמן מוגבל!

דלת יוונית - דלתות כניסה
דלתות כניסה במבצע

בוודאי ניתן לבחור כל צבע שתרצו

כן ניתן לעשות כמעט כל דלת שתרצו מוזמנים לספר לנו על החלומות שלכם.

ניתן לעשות כל דלת בכל מידה

דלתות כניסה
5/5 - (227 votes)

דלתות אקספרס

מבצעים אדירים לסוף שנה

השאירו פרטים, חוזרים מהר!

דילוג לתוכן