דלתות פנים

כולם רוצים להשקיע בעיצוב הביתי, מהאלמנטים הקלים ביותר ועד למורכבים ביותר. דלתות הפנים שלנו בבית הן חלק בלתי נפרד מהעיצוב וכולם מבינים זאת כיום ובוחרים דלתות שיתכתבו עם העיצוב הכולל.

בחירת דלת פנים כיום לא מסתכמת רק בבחירת דלת שתהווה חוצץ בין החדר ובין החלקים האחרים בבית. היא מורכבת מבחירות רבות הקשורות לעיצוב, איכות ותכונות מתקדמות של שמירה על השקט ועל האקוסטיקה.

דלתות פנים מעוצבות בתוך הבית

כולם כבר הבינו שדלת הכניסה היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב, אך בשנים האחרונות המגמה היא לעצב גם את דלתות הפנים בתוך הבית, כחלק בלתי נפרד מעיצובו הכולל של המבנה. דלתות הפנים מהוות חלק בלתי נפרד מהעיצוב ולבן בבית כפרי נבחר בדלתות עץ, בצבעים טבעיים או לבן ושמנת, נוסיף אלמנטים עיצוביים של פרזול וידיות מיוחדות ונבחר עיטורים ייחודיים שיתכתבו עם המראה העיצובי של הבית והחדר בפרט.

להשקיע באיכות

בדלתות אקספרס ניתן לבחור בין דגמים רבים של דלתות באיכות מעולה לפנים הבית. יש לנו דלתות בציפויים שונים, עם דוגמאות עיצוביות ייחודיות, חומרי גלם איכותיים ושילוב של אלמנטים עיצוביים שהופכים כל דלת לפריט בפני עצמו. כמו כן, הדלתות שלנו איכותיות, מסייעות לשמור על האווירה בחדר ומהוות חוצץ פרטיות שמונע דליפת סאונד מיותרת בין חדרי הבית השונים.

לבחור את הדלתות של הבית שלך

כשבוחרים את דלתות הפנים יש לחשוב לעומק על מספר דברים – העיצוב, הצבע וכמובן איכות הדלת. אצלנו בדלתות אקספרס עיצובים ייחודיים שיכולים להתאים לכל בית, אך מעל לכל – איכות הדלתות הנה ללא פשרות. איך בוחרים על פי העיצוב הקיים? בדקו את פלטת הצבעים שיש בבית, מהקירות ועד לצבעי הריהוט בבית, חשבו על צבעים שמשתלבים עצמם ואף התייעצו על כך עם חברים, בני משפחה ואף אנשי מקצוע.

לאחר מכן כדאי לבחור אלמנטים שונים שיניו מתאימים לדלתות הפנים, כמו למשל עיצוב במסגרת העץ, פרזול, תוספות עיצוביות ועוד. דלתות אקספרס מציבה סטנדרט חדש של דלת פנים – עיצוביות, במגוון צבעים ובאיכות הטובה ביותר.

רצית דלת פנים איכותית לבית שלך? אנשי המקצוע שלנו ישמחו לייעץ לך בעת הבחירה זקוקים לעזרה? צרו עמנו קשר.

אכן הדלתות שלנו עשויות מחומר פולימיר והן עמידות בפנים בפני מים

בוודאי ניתן להזמין דלתות בהתאמה אישית ולבחור את גוון הצבע שתרצו

הדלת מגיעה כסט קומפלט עם משקוף עינית מנעול וידית

אכן כן ניתן להזמין דלת בהתאמה אישית לפי טעמכם

דלת פנים – דגם נופר

דלת פנים דגם ירדן

דלת פנים – דגם ורונה

דלת דגם אגם

דלת  פנים – דגם אופק

דלת פנים דגם דולפין

דלת פנים – דגם עידן

דלתות פנים דגם מפל

דלת פנים – דגם הדר

דלת דגם יפני

דלת פנים – דגם בריסול

דלתות פנים דגם רמיני

דלת פנים – דגם קשת

דלתות פנים דגם גל

דלת  פנים – דגם דולב

דלת דגם אגם
5/5 - (243 votes)

דלתות אקספרס

מבצעים אדירים לסוף שנה

השאירו פרטים, חוזרים מהר!

דילוג לתוכן