דלתות קו אפס

לצד שמירה על הביטחון ועל איכות ייצור מוקפדת במיוחד, דלתות אקספרס מנגישה עבורך גם החידושים רבים בעולם הדלתות – ובהם דלתות חוץ קו אפס שמהווים את המילה האחרונה בתחום בקרב מעצבים ואדריכלים.

דלת קו אפס מותקנת במישור אחד עם קיר חיצוני או פנימי ולכן גם ניתן לדלתות מסוג זה השם דלת בהתקנה שטוחה. המטרה בדלתות אלו היא להסתיר את הצירים ואת המשקופים וזאת כדי ליצור מעין אשליה של פתח כניסה גדול ואחיד. חיפוי הקיר והדלת באותו החומר כהמשך לעיצוב הדלת הוא זה שהופך את המראה למושלם.

דלתות קו האפס של דלתות אקספרס

חברת דלתות אקספרס חרתה על דגלה להיות מובילה בקווי עיצוב ייחודיים ובהבאת חדשנות לתחום העיצוב בדלתות. אנו שומרים על קו מוצרים איכותי בלבד, בעל עיצוב מוקפד ומגוון רחב של עיצובים כדי שכל אחד ואחת יוכלו למצוא את הדלת המושלמת עבורם. בין היתר ניתן למצוא בדלתות שלנו חומרים שהופכים את העיצוב כמו את הגימור למדויקים, בטיחותיים ומעוצבים במיוחד.

יתרונות דלתות בקו אפס

לדלתות קו-אפס ישנם כמה יתרונות על פני דלתות אחרות:

  • לדלתות קו אחיד עם הקיר בעיצוב שמספק אסתטיקה וגימור איכותיים במיוחד. המראה מינימליסטי וחדשני ללא משקופים.
  • כאשר מתקינים משקופי אלומיניום נסתרים הם נחשבים לעמידים במיוחד לעומת משקופי העץ ולכן הם מתאימים במיוחד לחדרים לחים ורטובים כמו חדרי אמבטיה ושירותים.
  • הדלתות נחשבות לבטיחותיות ונגד אש ושריפות ולכן מתאימות כדלתות חוץ.
  • איטום כפול נגד רעש וטריקות מספקים איכות מובילה בבידוד.
  • חיפוי הקיר יכול להיות זהה לדלת כדי ליצור מראה עיצובי מדויק.
  • נעילה רב נקודתית, בטיחותית ועמידה במיוחד נגד פריצות.

סגנונות

אצלנו ניתן למצוא סגנונות שונים של דלתות , החל בעיצוב מודרני וכלה בעיצוב כפרי ואף סגנונות ייחודיים בהתאמה לעיצובים ייחודיים. אנו מתאימים את הדלתות באופן אישי לחיפוי הקירות הייעודי כאשר ניתן לקבל את הדלתות בכנף אחת או שניים בהתאם לדגם.

אנו מזמינים אותך ליהנות מהמבחר הגדול שלנו ונשמח לעמוד לרשותך לכל שאלה בנוגע לכל אחד מהדגמים שלנו, יש לכם שאלה? צרו עמנו קשר.

ניתן ליצור עמנו קשר ולשלוח לנו תמונה של הדלת הקיימת בווצאפ ותוכלו לקבל תשובה מקצועית תוך זמן קצר

הוודאי ניתן לבחור כל צבע ממניפת צבעים תקנית כגון נירלט או טמבור

עלות הדלת מורכבת מהמון משתנים מידה איכות חומרים ומשתנים נוספים נשמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת

דלתות קו אפס
5/5 - (131 votes)

דלתות אקספרס

מבצעים אדירים לסוף שנה

השאירו פרטים, חוזרים מהר!

דילוג לתוכן