דלתות אקספרס (014922090) שואפת לספק אתר אינטרנט נגיש לכל המשתמשים, לרבות אנשים עם מוגבלות. האתר עומד בדרישות WCAG 2.1 ברמה AA, שהוא תקן נגישות בינלאומי. האתר משתמש במגוון תכונות נגישות כדי להקל על שימוש באנשים עם מוגבלות, כולל:

האתר מכיל גם תוסף נגישות בשם Enable, המאפשר למשתמשים להגדיר הגדרות נגישות אישיות. הגדרות אלו כוללות את האפשרות להגדיל או להקטין את גודל הטקסט, לשנות את צבע הרקע והצבע של הטקסט, ולהפעיל תכונת קריאה בקול.

מגבלות נגישות

למרות מאמצינו לספק אתר אינטרנט נגיש, ייתכן שישנן מגבלות מסוימות שלא ניתן להימנע מהן. לדוגמה, ייתכן שתמונות מסוימות לא יהיו נגישות למשתמשים עם מוגבלות ראייה.

אם אתה נתקל בבעיה עם הנגישות של האתר, אנא אל תהסס לפנות אלינו. נשמח לסייע לך להשתמש באתר בצורה נוחה.

כיצד לדווח על בעיות נגישות

אם אתה נתקל בבעיה עם הנגישות של האתר, אנא דווח לנו על כך באמצעות טופס יצירת הקשר באתר או בפנייה למורשה הנגישות:

הנגשת הסניף

סניף התצוגה שלנו ממוקם בשלום אש 26, ראשון לציון. במקום ניתן לקבל שירות לאנשים עם מוגבלות, ניתן להיכנס עם כיסא גלגלים ועם כלב נחייה, ניתן לתקשר באמצעות מדפסת או כתב דיגיטלי לאנשים עם לקויי שמיעה או דיבור. לא ניתן להגיע לסניף ללא קביעת פגישה מראש, אנא ממכם ציינו בבקשה אם יש לכם מוגבלות מסויימת כדי שנוכל להערך על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

אם קרה שנתקלתם בבעיה בנגישות, אנא ממכם צרו איתנו קשר כדי שנוכל לתת לכם את המענה והשירות הטובים ביותר. מאוד חשוב לנו שכלל האזרחים יוכלו לקבל מענה ושירות ללא כל אפליה, תודה.

תאריך עדכון הצהרת הנגישות: 06/09/2023