חיפוי קירות

על מנת להעניק ללקוחותינו פתרון כולל ומלא, דלתות אקספרס מתמחה באחד הטרנדים המובילים בעולם העיצוב – חיפוי קירות בשילוב אלמנטים עיצוביים ייחודיים של עץ, למראה עיצובי מודרני, מדויק וללא פשרות על הפרטים הקטנים.

בשנים האחרונות ניתן לראות שעוד ועוד מעצבים, אדריכלים ואנשים פרטיים בוחרים בחיפוי קיר ייחודי בשילוב אלמנטים כמו עץ. הטרנד, שהגיע אלינו מאירופה, הוא עיצוב בלתי נפרד מהנוף כבר שנים רבות ביבשת – וזאת כיוון שהוא מקנה למבנה מראה ייחודי, חמים, מזמין ועיצובי.

יתרונות חיפוי קירות העץ

להבדיל מחומרים רבים אחרים, העץ מהווה את אחד מחומרי הבידוד הטובים ביותר בתחום הבידוד ולכן הוא נבחר על ידי רבים בשל סיבה זו. יתרון נוסף שלו שהוא מתאים כמעט לכל עיצוב – כפרי ומודרני כאחד ולו יכולת להשתלב עם כל סוג של צבע ועיצוב מבנה. המראה של חיפוי העץ מספק מראה יוקרתי לכל מבנה ולכן ניתן למצוא אותו משולב במבני משרדים כמו בבניינים מסחריים ובבתים פרטיים.

חיפוי קירות פנימי וחיצוני

חיפוי עץ יכול לשמש גם בתוך חיפוי חיצוני וגם כפנימי. ניתן לראות אדריכלים ומעצבים רבים בוחרים חלקים שונים של המבנה לחיפוי זה, לעיתים קרובות בשילוב אלמנטים עיצוביים אחרים הקשורים לתאורה, גינון, עיצוב פנים ועוד. ניתן כמובן לבחור לשלב חיפוי פנימי וחיצוני כדי להגדיל את אפקט העיצוב.

מדובר על טרנד שחזר, שכן עד שנות ה-80 היה נהוג לחפות קירות פנימיים בעץ, רק שכיום הדבר נעשה ברוב אלגנטיות וטוב טעם לעומת העבר. כיום משתמשים המעצבים והאדריכלים בחיפוי העץ כדי להוסיף “נקודות חמות” בעיצוב כדי לשבור את הקור שעיצוב לבן וחיפוי קיר רגיל מספק.

התאמת החיפוי לעיצוב

חיפוי קירות בשילוב אלמנטים של עץ מתאים לכל חלקי הבית וגם לחדרי מקלחת, מגורים ולמטבח. עובי הפלטות, אורכן, סוג העץ והצבע צריכים להתאים למראה העיצובי הכולל של הבית ולא חייבים לחפות את הקיר כולו אלא רק חלקים ממנו. לרוב, נעשה שימוש בעצי איפאה, סידר וטיק לחיפוי לקירות חיצוניים ולקירות הפנימיים נעשה שימוש לרוב בעצי אלון.

יש לך התלבטות לגבי חיפוי עץ? בדלתות אקספרס נשמח להסביר, לייעץ ולעמוד לרשותך.

ב-90% מהמקרים אנחנו נצליח להתקין עבורכם חיפוי על כל קיר אפשרי.

הוודאי ניתן לבחור כל צבע ממניפת צבעים תקנית כגון נירלט או טמבור

נשמח לתת לכם מענה בשיחה טלפונית 🙂

חיפוי קירות
דירוג page

דלתות אקספרס

מבצעים אדירים לסוף שנה

השאירו פרטים, חוזרים מהר!

דילוג לתוכן